♥♥♥♥♥♥♥♥♥
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

5 نفر در سقوط خودرو به گودال 40 متری جان سالم بدر بردند


تهران بزرگ - در اتفاقی معجزه آسا، پنج سرنشین خودرویی كه از ارتفاع حدودا 40 متری به عمق گودالی كه برای ساخت و ساز گودبرداری شده سقوط كرده بود، جان سالم بدر بردند.
حادثه جمعه شب در یكی از محلات شمال غرب تهران،حوالی بولوار آیت الله اشرفی اصفهانی، رخ داد.
شاهدان در صحنه حادثه گفتند كه خودروی پژو با پنج سرنشین ، بعد از خروج از بزرگراه حكیم ، در حال كورس گذاشتن با یك خودرو پراید بود كه به دلیل عدم كنترل كافی ، پس از ورود به خیابان باهنر، از حفاظ چوبی زمین مقابل كه برای ساخت و ساز گودبرداری شده، عبور كرد و به داخل گودال پرتاب شد.
زمین ، متعلق به تعاونی مسكن دانشگاه علوم پزشكی است كه فعلا كار گودبرداری در آن ادامه دارد و جالب آنكه فاصله پیاده رو خیابان باهنر تا اولین نقطه پرتگاه كمتر از 2 متر است و برای اعمال تدابیر ایمنی، تنها یك حفاظ چوبی میان گودال و خیابان حائل شده است.
در ساعات اولیه حادثه، جمعیت زیادی برای تماشای صحنه حادثه به گودال نزدیك شده بودند و بیم آن وجود داشت كه حادثه دیگری برای افراد ازدحام كرده در محل بوجود بیاید.
نیروهای آتش نشانی، پلیس و اورژانس به سرعت به محل حادثه رسیده و كار خود را شروع كردند و سرانجام بعد از گذشت بیش از یك ساعت، مصدومان از داخل خودرو به شدت آسیب دیده خارج شده و با آمبولانس به مراكز درمانی منتقل شدند.
به گفته مسوولان گروه اورژانس، سرنشینان خودرو بطور معجزه آسایی جان سالم بدر بردند. سه تن از آنان مصدوم شد و دو نفر دیگر سالم بودند، با اینحال، آثار شوك وارده به سرنشینان خودرو، كاملا مشهود بود.
یكی از كسانی كه جمعه شب شاهد صحنه سقوط خودرو به داخل گودال بود، گفت: در همان لحظات هولناك سقوط خودرو، منتظر شنیدن صدای انفجار و آتش سوزی بودیم، اما غیر از صدای برخورد اتفاق دیگری نیفتاد.
درحالی كه هنوز عملیات نجات سرنشینان ادامه داشت، كمتر كسی حدس می زد كسی از این معركه جان سالم بدربرده باشد، اما هنگامی كه خبر نجات معجزه گونه هر پنج سرنشین میان مردمی كه بر فراز گودال صحنه را نظاره می كردند، پیچید همه حیرت كرده و خدا را شكر كردند.
یكی از میان جمع می گفت: این دیگر كار خداست .
اهالی منطقه می گویند برخی رانندگان، عموما جوان، در خیابان 16 متری باهنر كه بن بستی میان بزرگراههای اشرفی اصفهانی و شهید ستاری است، رفتارهای پرخطری از خود بروز می دهند كه به دلیل عدم پوشش از سوی ماموران راهنمایی و رانندگی متاسفانه حوادث تلخی رخ می دهد.

نوشته شده توسط :نقال هدهد
شنبه 3 مهر 1389-12:32 ب.ظ
نظرات() شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات